Active Hotel Monte Giner ****

SKIPASS W CENIE
Active Hotel Monte Giner ****

Active Hotel Monte Giner **** położony jest w centrum miejscowości Mezzana, w regionie Val di Sole. Hotel oferuje rodzinną atmosferę na pełne energii wakacje zimowe. Bliskość tras narciarskich w Marillevie 1400 powoduje, że narciarze bardzo chętnie wybierają ten właśnie Hotel na miejsce wypoczynku.

  • Restauracja
  • Bar
  • Basen
  • Sauna
  • Wi-Fi
  • Transport na stok
  • Doskonała lokalizacja

 SKIPASS W CENIE

Szkolenia Rossignol Dojazd własny Transport autokarem
Opinie
CENA DOROSŁY: 2599 zł
CENA JUNIOR: 1999 zł
CENA DZIECKO DO LAT 8: 2099 zł

Active Hotel Monte Giner **** – położony jest w centrum miejscowości Mezzana, w regionie Val di Sole. Hotel oferuje rodzinną atmosferę na pełne energii wakacje zimowe. Bliskość tras narciarskich w Marillevie 1400 powoduje, że narciarze bardzo chętnie wybierają ten właśnie Hotel na miejsce wypoczynku. Pokoje posiadają balkon, bezpłatne Wi-Fi, telefon, telewizję satelitarną, sejf i minibar. Dodatkowo standard 4* to również dostępność centrum Wellness z basenem, jacuzzi, sauną i łaźnią turecką.

 Obowiązkowa opłata klimatyczna, płatna na miejscu w kwocie 2,5 Euro/dzień

Strefa wellness (dostępna od 16 r..) i basen (dla wszystkich) czynne w godzinach 14:30-19:30

 Zwierzęta nie są akceptowane.

 Zakwaterowanie jest w godzinach 15.00-21.00, natomiast wykwaterowanie jest do godziny 10.00.

 

Dojazd- autokarem z Polski   Lokalizacja– blisko stokuParking– tak  Narciarnia- tak Sypialnia- szafaInternet– tak  Bar,Restauracja- tak  TV- takZwierzęta- nie są akceptowane  Sauna- tak    Basen– tak Narciarstwo- Polska Szkoła Narciarska Rossignol-Academy.plNarty- wypożyczalnia Nart i Desek

 

Pokój 2-os COMFORT

Komfortowy pokój o powierzchni 20 m² z drewnianymi podłogami, balkonem, telefonem, telewizorem, sejfem, minibarem, łazienką z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów i wagą łazienkową.

1 duże łóżko podwójne  

Pokój 2+1-os COMFORT

Komfortowy pokój o powierzchni 20 m² z drewnianymi podłogami, balkonem, telefonem, telewizorem, sejfem, minibarem, łazienką z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów i wagą łazienkową. Dodatkowym atutem jest możliwość dostawki w formie jednego pojedynczego łóżka.

  1 duże łóżko podwójne 

  możliwa 1 dostawka  

 

Pokój 2-os SUPERIOR

Przyjemny pokój o powierzchni 25 m² z drewnianymi podłogami, balkonem i narożną częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą, telefonem, telewizorem, sejfem, minibarem, łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i wagą łazienkową.

1 duże łóżko podwójne  

Pokój 2+1-os SUPERIOR

Przyjemny pokój o powierzchni 25 m² z drewnianymi podłogami, balkonem i narożną częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą, telefonem, telewizorem, sejfem, minibarem, łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i wagą łazienkową. Możliwość jednej dostawki.

  1 duże łóżko podwójne 

  możliwa 1 dostawka  

 

Pokój 2+2-os SUPERIOR

Przyjemny pokój o powierzchni 25 m² z drewnianymi podłogami, balkonem i narożną częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą, telefonem, telewizorem, sejfem, minibarem, łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i wagą łazienkową. Możliwości dwóch dostawek.

  1 duże łóżko podwójne 

  możliwe 2 dostawki  

Pokój 2-os DELUXE

Ten pokój o powierzchni 25 m² zachwyca od pierwszego wejrzenia. Elegancki i przestronny z drewnianymi podłogami, balkonem, narożną częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą, telefonem, TV, sejfem, minibarem, łazienką z jacuzzi, suszarką do włosów i wagą łazienkową.

  1 duże łóżko podwójne 

 1 rozkładana sofa

 

Pokój 2+1-os DELUXE

Ten pokój o powierzchni 25 m² zachwyca od pierwszego wejrzenia. Elegancki i przestronny z drewnianymi podłogami, balkonem, narożną częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą, telefonem, TV, sejfem, minibarem, łazienką z jacuzzi, suszarką do włosów i wagą łazienkową. Możliwość jednej dostawki.

  1 duże łóżko podwójne 

  możliwa 1 dostawka  

1 rozkładana sofa

 

Pokój 2+2-os DELUXE

Ten pokój o powierzchni 25 m² zachwyca od pierwszego wejrzenia. Elegancki i przestronny z drewnianymi podłogami, balkonem, narożną częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą, telefonem, TV, sejfem, minibarem, łazienką z jacuzzi, suszarką do włosów i wagą łazienkową. Możliwość dwóch dostawek.

  1 duże łóżko podwójne 

  możliwe 2 dostawki  

1 rozkładana sofa

 

Pokój 2-4-os. JUNIOR SUITE

Komfort i przestrzeń robią różnicę w tym pokoju o powierzchni 28 m². Pokoje urządzone są w drewnie modrzewiowym, sosnie szwajcarskiej lub dębie, co sprawia, że atmosfera jest ciepła i pachnąca. Pokoje posiadają drewniane podłogi, balkon, narożny salon z rozkładaną sofą, telefon, telewizor, sejf, minibar, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, wannę z prysznicem, suszarkę do włosów, wagę łazienkową, miękki szlafrok i kapcie. Dostępność pokoi 2-os, 2+1-os oraz 2+2-os.

 

 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729