Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/studiowww10/domains/valdi-sole.pl/public_html/wp-content/plugins/search-filter-pro/includes/class-search-filter-post-cache.php on line 1507 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/studiowww10/domains/valdi-sole.pl/public_html/wp-content/plugins/search-filter-pro/includes/class-search-filter-post-cache.php on line 1560

Apartamenty w Marilleva 1400 – Bezpośrednio na stoku

apartamenty marilleva 1400
Apartamenty w Marilleva 1400 – Bezpośrednio na stoku

Wszystkie apartamenty położone są w bezpośrednim sąsiedztwie tras narciarskich oraz wyposażone są w pełni przygotowany do codziennego funkcjonowania aneks kuchenny. Wszystkie apartamenty są urządzone skromnie, ale funkcjonalnie. Niektóre są z balkonem lub tarasem.

  • Położone przy stoku
  • Aneks kuchenny
  • Łazienka
  • Pokoje od 2 do 8 osób

SKIPASS W CENIE

Opinie
CENA DOROSŁY: 1297 zł
CENA JUNIOR: 1199 zł
CENA DZIECKO DO LAT 8: 999 zł

APARTAMENTY MARILLEVA 1400 – bezpośrednio na stoku

Wszystkie apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, kuchenką mikrofalową, lodówką, talerzami, garnkami w niektórych czasami znajdują się zmywarki. Łazienka z wanną lub prysznicem / WC. Niektóre większe apartamenty mają dwie oddzielne łazienki. W każdym apartamencie znajduje się telewizor. Wszystkie apartamenty są urządzone skromnie, ale funkcjonalnie. Niektóre są z balkonem lub tarasem. Budynki – Lores, Artruik, Copai, Marilleva 1400, Abate, Lores, Solaria, Albare, Sole Alto, Saha, Pun De Mughi. Wszystkie zlokalizowane są bezpośrednio na stoku narciarskim.

Apartament 2 osobowy MONO:

Jest to apartament mono-jednopokojowy o powierzchni ok. 25 m2. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z jednym małżeńskim lub rozkładanym łóżkiem, łazienka z WC oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Apartament 3 osobowy MONO:

Jest to apartament mono-jednopokojowy o powierzchni ok. 28-30 m2. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z jednym małżeńskim lub podwójnym rozkładanym łóżkiem oraz rozkładanym fotelem spalnym, łazienka z WC oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Apartament 4 osobowy MONO:

Jest to apartament mono-jednopokojowy o powierzchni ok. 30 m2. W ofercie posiadamy dwa typy tych apartamentów. W skład typu 1 wchodzi pokój dzienno-sypialny z rozkładanym podwójnym łóżkiem oraz łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka, łazienka z WC oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W skład typu 2 wchodzi pokój dzienno-sypialny z rozkładanym podwójnym łóżkiem oraz łóżkiem piętrowym, łazienka z WC oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Apartament 4 osobowy BILO:

Jest to apartament bilo-dwupokojowy o powierzchni ok. 34-38 m2. W jego skład wchodzi pokój dzienno-sypialny z jednym małżeńskim lub podwójnym rozkładanym łóżkiem, sypialnia z piętrowym łóżkiem, łazienka z WC oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Apartament 5 osobowy BILO:

Jest to apartament bilo-dwupokojowy o powierzchni ok. 38-45 m2. W jego skład wchodzi pokój dzienny z rozkładanym podwójnym łóżkiem, oddzielona rozsuwanymi drzwiami sypialnia z jednym małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami i jednym łóżkiem piętrowym, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z WC.

Apartament 6 osobowy BILO:

Jest to apartament trilo-trzypokojowy o powierzchni ok. 45 m2 do 50m2 W jego skład wchodzi pokój dzienny z rozkładanym podwójnym łóżkiem, sypialnia z małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, wnęka z łóżkiem piętrowym lub rozkładanym tapczanem, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z WC.

Apartament 6 osobowy TRILO:

Jest to apartament trilo-trzypokojowy o powierzchni ok. 49 m2 do 60m2 W jego skład wchodzi pokój dzienny z rozkładanym podwójnym łóżkiem, dwuosobowa sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi, pokoik z łóżkiem piętrowym, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z WC.

Apartament 7 – 8 osobowy TRILO:

Jest to apartament trzy pokojowy o powierzchni ok. 53 – 70m2. W skład apartamentu dwupokojowego wchodzi pokój dzienny z dwoma podwójnymi rozkładanymi łóżkami, wnęka z łóżkiem piętrowym, sypialnia z małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, aneks kuchenny oraz łazienka z WC. Apartament trzypokojowy posiada pokój dzienny z podwójnym rozkładanym łóżkiem, wnękę z łóżkiem piętrowym, sypialnię z łóżkiem małżeńskim, sypialnię z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneks kuchenny oraz łazienkę z WC.

Apartament w Copai Smart – 7/8 Quadrillo:

Apartament dwupoziomowy około 100 m2 z kominkiem oraz dwoma łazienkami. Na parterze dwie łazienki jedna z prysznicem druga z wanną. Oraz dwie sypialnie jedna z łóżkiem dwuosobowym małżeńskim, druga sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz łóżkiem piętrowym dla 2 osób. Na piętrze pokój z kominkiem i rozkładaną kanapą dla 2 osób oraz duża kuchnia z jadalnią i panoramicznym oknem na całą dolinę. W apartamencie TV LCD 42 cale, duża lodówka, zmywarka, zadaszony parking na samochód.

[vc_row][vc_column width="1/3"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Folgarida–Marilleva – czyli: 15 wyciągów krzesełkowych, 5 wyciągów orczykowych, 5 wyciągów linowych – gondola; najtrudniejszy zjazd N1 Nera Folgarida – 1,8km, różnica poziomów 550m. oświetlony stok Pista Biancaneve – 300m. Przepustowość wyciągów – 30516os./h., trasy naśnieżane za pomocą armatek. W pobliżu naszego zakwaterowania znajduje się świetnie przygotowany snowpark – Marilleva Snowpark ze skoczniami oraz różnego typu przeszkodami – boxy, raile.

 

Oszałamiające 150 km tras! A dostaniesz się tam bez wypinania nart! Wstań wcześnie rano, zjedz syte śniadanie i wskocz na stok. Wyruszając w kierunku Madonny możesz podziwiać otaczający zewsząd krajobraz, a w przerwie zatrzymać się w jednym z klimatycznych SkiBarów i skosztować kultowego Bombardinio

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729