Hotel Ariston ***

SKIPASS W CENIE
Hotel Ariston ***

Hotel Ariston *** to przytulny hotel położony w Monclassico, w Val di Sole. Położenie Hotelu, to centrum Parku Przyrodniczego Adamello Brenta z majestatycznymi widokami na alpejskie góry, które gwarantuje bliskość wyciągów narciarskich oraz niezapomniane widoki. Dodatkowo dla gości dostępne jest centrum wellness, bezpłatne WiFi, parking zewnętrzny i restauracja w hotelu.

Szkolenia Rossignol Dojazd własny Transport autokarem
Opinie
CENA DOROSŁY: 2199 zł
CENA JUNIOR: 1899 zł
CENA DZIECKO DO LAT 8: 1499 zł

Hotel Ariston *** to wspaniały i przytulny hotel położony w Monclassico, w Val di Sole. Położenie Hotelu, to centrum Parku Przyrodniczego Adamello Brenta z majestatycznymi widokami na alpejskie góry, które gwarantuje bliskość wyciągów narciarskich oraz niezapomniane widoki.

Hotel oferuje zakwaterowanie na każdą potrzebę: jasne, przestronne i komfortowe pokoje rozmieszczone na trzech piętrach, z których jedno to poddasze. Pokoje posiadają duże balkony, prywatne łazienki, suszarkę do włosów i telewizję satelitarną.

Dodatkowo dla gości dostępne jest centrum wellness, bezpłatne WiFi, parking zewnętrzny i restauracja w hotelu.

 

Dojazd- autokarem z Polski   Lokalizacja– blisko stokuParking– tak  Narciarnia- tak Sypialnia- szafaInternet– tak  Bar, Restauracja- tak  TV- takZwierzęta- nie są akceptowane  Sauna- tak    Basen– tak Narciarstwo- Polska Szkoła Narciarska Rossignol-Academy.plNarty- wypożyczalnia Nart i Desek

Pokój 2-os ECONOMY 

Pokój na poddaszu z dużym podwójnym łóżkiem lub dwoma łóżkami pojedynczymi, posiadający  łazienkę z prysznicem. Cały pokój ma powierzchnię 15-16 m2.

Pokój 2-os COMFORT

Bardzo jasny pokój z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami, z balkonem i oknem  i łazienką z prysznicem. Cały pokój ma powierzchnię 20-22 m2.

Pokój 2-os DELUXE

Przestronne i panoramiczne nowe pokoje z meblami z naturalnego drewna modrzewiowego, od nowych po zabytkowe, drewniane podłogi i duży balkon. Posiadają bezpośrednią linię telefoniczną, kolorowy TV-SAT, gniazda usb, mini-bar, sejf i nowa łazienka z dużą kabiną prysznicową, lustrem powiększającym, suszarką do włosów i oddzielną toaletą. Cały pokój ma powierzchnię 22-24 m2. Możliwość 1 dostawki w formie łóżka jednoosobowego.

Pokój 2-os lub 2+1-os FAMILY CLASSIC

Przestronny pokój dwuosobowy do którego można również wstawić trzecie dodatkowe łóżko, z balkonem i łazienką z prysznicem. Pokój ma powierzchnią 24-26 m2.

Pokój 2+2-os FAMILY CLASSIC ECONOMY

Ładny pokój z podwójnym dużym łóżkiem i łóżkiem piętrowym dla 4 osób, idealny dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Pokój jest z balkonem, drewnianą podłogą oraz łazienką z prysznicem i ma powierzchnię całkowitą 22-24 m2.

Pokój 2-os, 2+1-os, 2+2-os FAMILY COMFORT

Pokój dwuosobowy z jednym lub dwoma dodatkowymi łóżkami, z balkonem i łazienką z prysznicem. Powierzchnia całkowita pokoju wynosi od 24 do 27 m2.

Pokój 4-os i 6-os FAMILY DELUXE

Przestronne i panoramiczne nowe pokoje z naturalnego drewna modrzewiowego, które różni się od nowej zabytkowej, drewnianej podłogi i dużego balkonu. Oba pokoje wyposażone są w telefon, kolorowy telewizor, minibar, sejf i kompletną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów oraz oddzielną toaletę.

 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729